Kamenný koberec se může stát designovou dominantou i ve vašem interiéru. Vzhledem k jeho unikátním vlastnostem se hodí do většiny místností v domácnosti. Široká nabídka vzorů zajišťuje sladění s jakýmikoli prvky designu domácnosti.

Kamenný koberec v interiéru je oproti jeho exteriérové variantě vyplněn hmotou, která uzavře jeho strukturu (mezery mezi jednotlivými kamínky). Tato úprava zabrání vnikání nečistot do struktury kamenného koberce a je možné jej pohodlně udržovat vytíráním. Údržba probíhá běžnými prostředky pro čištění podlah a je velice jednoduchá.

Aplikace kamenného koberce na plochy s podlahovým vytápěním je skvělý nápad! Přírodní kamenivo přirozeně akumuluje teplo a podlaha je tak i v zimních měsících velice komfortní. Taktéž přestup tepla je poměrně efektivní.
Kamenný koberec lze v interiéru aplikovat i na desku se zapuštěným umyvadlem, nebo třeba na krbové římsy, či rovnou celé krby. V koupelnách nachází také velice oblíbené využití. Pomocí našeho systému VERTIKAL, pak zvládnete pokrýt kamenným koberce třeba celou stěnu, nebo zhotovit pouze podlahový sokl.

Druh kameniva
Zrnitost
Řadit podle
Filtruji produkty