Kamenný koberec CALABRIA 4-8mm – Interiér

Cena již od: 495 Kč za m2

Druh kameniva: Mramor

Zrnitost: 4-8 mm

Varianty pro pokládku:

Interiér - aktuální
Exteriér


Zadejte požadovanou plochu:
Celková výměra plochy pro pokládku
 m2
Navýšení množství materiálu:
Ve většině případů není podklad ideálně rovný, doporučujeme proto, objednávat počet balení alespoň s 10 % navýšením.
Zvolte tloušťku vrstvy:
Promyslete, zda bude povrch vystaven fyzické zátěži chůze, pojezd auta aj.
Vyberte možnost výplně pórů:
V interiéru je vhodné vyplnit strukturu kamenného koberce tak, aby do něj nevnikali nečistoty a dal se udržovat vytíráním. PODROBNÉ INFORMACE NÍŽE
Celkem za doplněk: 0 Kč s DPH  za 0 balení po 1569 Kč s DPH
Celkem za doplněk: 0 Kč s DPH  za 0 balení po 1459 Kč s DPH
Cena za kamenný koberec: 0 Kč s DPH  za 0 balení
Celková cena včetně doplňků: 0  Kč s DPH

Popis

Jak získat informaci o ceně a nakoupit?

Naše automatická kalkulačka výše Vám na základě zadání výměry plochy v m2 a dalších preferencí spočítá automaticky počet balení veškerých produktů, které budete pro realizaci Vašeho záměru potřebovat.

  1. Vložte do pole výměru vodorovné plochy v m2.
  2. Zvolte navýšení. Veškerý potřebný materiál bude navýšen o zadaná procenta. Ve většině případů není podklad ideálně rovný, doporučujeme proto, objednávat počet balení alespoň s 10% navýšením.
  3. Pokračujte výběrem tloušťky vrstvy.
  4. Vyberte možnost výplně pórů. Ná výběr je materiál PORES KK, nebo PORGEL KK, rozdíl mezi nimi je popsán níže.

Výběr vhodné zrnitosti

V interiéru je vhodné zvolit zrnitosti 1-4 mm, 1-5 mm, 2-4 mm, 3-5 mm kvůli následné úspoře na výplňovém materiálu, jehož spotřeba je u zrnitosti 4-8mm dvojnásobná oproti vyjmenovaným drobnějším zrnitostem.

Výplň pórů

Výplní pórů se rozumí uzavření struktury povrchu kamenného koberce, jinými slovy vyplnění mezer mezi kamínky. Provádí se v interiéru, aby se umožnila snadná údržba například vytíráním. Do uzavřené struktury kamenného koberce nevnikají nečistoty. Pozor, vyplnění pórů nenahrazuje hydroizolaci!

Výplňové hmoty PORES KK a PORGEL KK – jaký je mezi nimi rozdíl?

PORGEL KK je epoxidový dvousložkový gel. Je možné jej použít i do míst často namáhaných vodou. Aplikace je komplikovanější než v případě PORES KK a doporučuje se pouze profesionálům PORES KK je akrylátová tixotropní výplňová hmota ihned připravená k použití. Aplikace je velice snadná. Na místech namáhaných častým kontaktem s vodou (koupelny atd.), nebo velkým pohybem osob (komerční prostory atd.) je nutné PORES KK přetřít vrstvou ochranného nátěru REVITAL KK

Doprava

Dopravu zvolíte během procesu objednávky po kliknutí na tlačítko objednat. Více informací o ceně dopravy.

Obsah balení základní sady kamenného koberce

  • 25 kg kameniva dle vzorníku (PE pytel)
  • 0,98 kg epoxidové pryskyřice, složka A (PE láhev nebo kanystr)
  • 0,42 kg tvrdidla, složka B (PE láhev nebo kanystr)
  • návod na použití

Tloušťka vrstvy

“Minimální pochozí“ je naprosté minimum, v jakém lze nanést tento typ kamenného koberce určené pro pochozí plochy bez nutnosti vjezdu automobilů. “Optimální pochozí“ je námi doporučená tloušťka vrstvy tohoto typu kamenného koberce, vhodná pro pochozí plochy bez nutnosti vjezdu automobilů. “Pojezd automobilů“ v této tloušťce vrstvy je možný občasný vjezd osobních automobilů na plochu kamenného koberce (např. garáže).

Pokládka

Položit kamenný koberec není nic složitého. Pokud se rozhodnete pro pokládku svépomocí, doporučujeme naši sadu nezbytného nářadí. Jak na to se dozvíte v našem instruktážním videu v sekci NÁVODY. Naše společnost taktéž nabízí realizaci na klíč, dokonce s prodlouženou komplexní zárukou na 3 roky.  Více o pokládce Destone se dozvíte zde.

Doživotní sleva na revitalizační nátěr

Každý zákazník, který u nás zakoupí kamenný koberec, získává automaticky doživotní slevu 10% na revitalizační nátěr REVITAL KK, případně UV REVITAL, který slouží k obnovení lesku a zpevnění povrchu starších kamenných koberců. Pro získání slevy stačí při objednání uvést číslo dokladu o zakoupení kamenného koberce. Slevy je možno využít opakovaně a lze ji uplatnit nejdříve za 6 měsíců od nákupu kamenného koberce, na který je revitalizační nátěr určen.