Kamenný koberec UMBRIA 1-4mm

Druh kameniva: Mramorové kamenivo

Zrnitost: 1-4mm

Cena za balení: 817  s DPH viz. obsah balení

Odběr možný pouze v sudém počtu balení. Více informací...

Dostupnost: Skladem

 m2

Zvolte tloušťku vrstvy:
Celková cena: 0 Kč s DPH
Počet balení: 0 Ks
Kategorie:

Popis

Informace o ceně

Pro získání informace o ceně využijte naší automatické kalkulačky. Stačí vyplnit požadovanou plochu a tloušťku vrstvy. Automaticky je pak kalkulován počet kompletních balení (tedy včetně pryskyřice a tvrdidla), který je zapotřebí k pokládce na zadanou plochu při zadané tloušťce vrstvy. Ve většině případů není podklad ideálně rovný, doporučujeme proto, objednávat počet balení s cca 10% navýšením.

Doprava

Dopravu zvolíte během procesu objednávky po kliknutí na tlačítko objednat. Více informací o ceně dopravy.

Obsah balení

• 25 kg kameniva dle vzorníku (PE pytel)
• 0,98 kg epoxidové pryskyřice, složka A (PE láhev nebo kanystr)
• 0,42 kg tvrdidla, složka B (PE láhev nebo kanystr)
• návod na použití

Tloušťka vrstvy

“Minimální pochozí“ je naprosté minimum v jakém lze nanést tento typ kamenného koberce určené pro pochozí plochy bez nutnosti vjezdu automobilů.
“Optimální pochozí“ je námi doporučená tloušťka vrstvy tohoto typu kamenného koberce, vhodná pro pochozí plochy bez nutnosti vjezdu automobilů.
“Pojezd automobilů“ v této tloušťce vrstvy je možný občasný vjezd osobních automobilů na plochu kamenného koberce (např. vjezd do garáže).

Pro exteriér i interiér

Všechny kamenné koberce Destone jsou vhodné jak pro exteriér tak pro interiéru. V případě pokládky do interiéru doporučujeme použít výplňový tmel PORES KK, který slouží k uzavření pórů neboli mezer mezi jednotlivými kamínky.

Pokládka

Položit kamenný koberec není nic složitého. Pokud se rozhodnete pro pokládku svépomocí, doporučujeme naši sadu nezbytného nářadí. Jak na to se dozvíte v našem instruktážním videu v sekci NÁVODY.

Nabízíme taktéž profesionální pokládku v Praze a Středočeském kraji. Získejte komplexní záruku! Více o pokládce Destone se dozvíte zde. Pro ostatní regiony v ČR můžete využít některou z námi proškolených firem.

Doživotní sleva na revitalizační nátěr

Každý zákazník, který u nás zakoupí kamenný koberec získává automaticky doživotní slevu 10% na revitalizační nátěr REVITAL KK, který slouží k obnovení lesku a zpevnění povrchu starších kamenných koberců. Pro získání slevy stačí při objednání uvést číslo dokladu o zakoupení kamenného koberce. Slevy je možno využít opakovaně a lze ji uplatnit nejdříve za 6 měsíců od nákupu kamenného koberce, na který je revitalizační nátěr určen.

Obděr možný pouze v sudém počtu balení

Tento produkt se sestává ze dvou druhů kamenného koberce, přičemž každý druh je balen zvlášť. Z tohoto důvodu je odběr možný pouze v sudém počtu balení.