PORGEL KK – gelový plnič pórů 4 kg

Cena: 1 459  s DPH 


Katalogové číslo: porgelkk Kategorie:

Popis

PORGEL KK pro kamenné koberce slouží k uzavření pórů, neboli mezer mezi jednotlivými kamínky v interiéru. Jeho odolnost povětrnostním vlivům umožňuje v některých případech jeho využití i v exteriéru. Použitá v exteriéru konzultujte s naší technickou podporou.

Co je PORGEL KK?

Čirá gelovitá dvousložková pryskyřice na epoxidové bázi. Lépe odolává povětrnostním podmínkám (výjimečné použití i v exteriéru) a stálému proudu vody (použití ve sprchových koutech). Čas zpracovatelnosti je 20 minut. Plocha je pochozí po 24 hodinách.

K čemu slouží PORGEL KK?

Slouží k uzavření pórů, neboli mezer mezi jednotlivými kamínky. Struktura povrchu kamenného koberce zůstává zachována, přičemž se značně ulehčí úklid kamenného koberce. Po aplikaci již není nutné povrch ošetřit přípravkem Revital KK.

Vydatnost a balení

Spotřeba PORGELu KK je 1 – 1,8 kg/m2 v závislosti na tloušťce vrstvy kamenného koberce a zrnitosti použitého kameniva. Při tloušťce vrstvy kamenného koberce 0,8 cm a doporučené zrnitostech 1-4mm, 1-5mm, nebo 3-5mm je přibližná spotřeba 1 kg/m2. Při tloušťce vrstvy kamenného koberce 1,4 cm a zrnitosti 4-8mm je přibližná spotřeba 1,8 kg/m2.

Dodávané balení: 4kg – plastové nádoby (složka A – 2,71kg, složka B – 1,29kg), pro plochu cca 4m2 (při tloušťce vrstvy 0,8cm a zrnitostech 1-4mm, 1-5mm, nebo 3-5mm)

Upozornění: aplikace se doporučuje pouze proškoleným profesionálům.

Pro více informací nahlédněte do sekce návody.

Jaký je rozdíl mezi PORGEL KK a PORES KK? Odpověď naleznete v často kladených dotazech.